Sevgili veya Arkadas bul! Arkadas, Arkadas Ara

 


YuhuYuhu


Erkek Arayan Bayan

Erkek Arayan Bayanlar
Bayan Arayan Erkek

Bayan Arayan Erkekler
Diger

Diğer İlişkiler

YuhuYuhu.com en basit tanımıyla bir arkadaşlık sitesi. Üye olmanız yeterli. Sonra arkadaşlarınızı bulabilir, yeni insanlarla tanışabilir ya da flört edebilirsiniz.

Bulunduğunuz çevrenin dışında insanlarla tanışmanın kaçınılmaz yöntemlerinden biri arkadaşlık siteleri. YuhuYuhu işte bu noktada karşınıza çıkıyor.

YuhuYuhu’da arkadaş da edinebilirsiniz, sevgili de. İnsanlar sizi bulabilirler ya da belki siz onları bulursunuz.

Üstelik ücretsiz. Siz de arıyorsunuz değil mi? “Bayanlarla nasıl tanışırım?”, “Bayan değil hanımefendi ya da bilimsel adıyla kadın”, “Evlilik için tanışma”, “Yok ben evlenmeyi henüz düşünmüyorum. Arkadaş olalım.”, “Seviyeli bir ilişki mi?”, “Seviyesizi nasıl oluyor ki?”gibi soru ve cümleler kafanızda mı dolanıyor? YuhuYuhu’yla yepyeni bir hayata merhaba ya da yihu diyebilirsiniz o zaman.

Facebook arkadaşlarınız için, Twitter meraklılarınız, YuhuYuhu hepsi için. Yalnız ruhlar için. Eğlenceli kafalar için. Anaokulu arkadaşlarını arayanlar için. ilkokuldakileri çoktan bulmuşsunuzdur. Yepyeni arkadaşlıklar için. Yabancı dilini geliştirmek isteyenler, yurtdışına gidecekler, Türkiye’de yaşayanlar, istanbul’da yaşayanlar ve İstanbul’da yaşayanlarla tanışmak isteyenler, durmayın, herkes buraya.

Hayatınızı değiştirebilirsiniz. Ciddi arkadaşlıklarınız olabilir, evliliğe gider. Sadece arkadaş arıyorsanız, etrafınızdakiler artık size iyi gelmiyorsa bir yabancı arkadaşınız olabilir. Internetteki herkes sosyopat değil ki canım! Sizin gibi insanlar var. YuhuYuhu da sizin gibileri bir araya getiriyor. Ah sizin gibiler! Ne aradığınızı çok iyi biliyorsunuz. Ukraynalılar! Konyalılar! Almanya’da yaşayan ve Türk arkadaş arayan gençler!

Eş aramayanlar, yalnızca sohbet etmek isteyenler, siz de gelin.  Çet hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Fotoğraflar, videolar paylaşın, birbirinize mesajlar gönderin, tanıdıklarınızı arayın, taratın. Gülten teyzenin kızı da buradaymış. Okulda âşık olduğunuz asistan da YuhuYuhu hesabı açmış meğer.

Yalnız kalpler Türk arkadaşlık sitesi YuhuYuhu ile kalpleriniz gülsün. Yeni bir şehre taşındınız. Üniversite ya da iş için ailenizden, yıllardır arkadaşlık ettiğiniz kişilerden ayrıldınız. Üzülmeyin. Tam yerine geldiniz.

Sade ama etkin arama motorumuzla dilediğiniz özellikteki insanları kolayca bulabiliyorsunuz. Aşk meleği Cupid gibiyiz kısacası. Okları biz atmıyoruz ama. Sadece yol gösteriyoruz. Cesaretinizi toplamak, seçenekleriniz belirlemek ve aramak bir tuşla yapabileceğiniz şeyler. E sohbetiniz de hoşsa, profil fotoğraflarınız da güzelse daha ne gerek?

Güzel insanlar güzel insanları bulur. Çöpçatanlığa gerek yok. Her yirmi saniyede bir dünyanın bir yerinde birisi arkadaşlık sitelerinde arama yapıyor. Çünkü dünya artık çok küçüüük! Yıllardır aynı şirkettesiniz ve aradığınız insan orada değil. Dağcılığa başlamak istiyorsunuz ama eski arkadaşlarınızın dağcılığa hiç ilgisi yok. E arayın! Ücretsiz üyeliğiyle YuhuYuhu size yeni arkadaşlıklarını kapılarını aralıyor.

 

YuhuYuhu Üyeleri